Čís. položky 091-121926/0000

Brillantpanzerhalskette

Gold 585, Glieder ausgefasst mit Brillanten zus. ca. 0,60 ct Länge 42 cm, 48,3 g øG48

Expert: Gerhard Haselwander Gerhard Haselwander
+43-316-829480

gerhard.haselwander@dorotheum.at

11.03.2024 - 15:10

Vyvolávací cena:
EUR 2.600,-

Brillantpanzerhalskette

+43-316-829480

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43 316 82 94 80
Aukce: Šperky, umění a starožitnosti
Typ aukce: Online aukce
Datum: 11.03.2024 - 15:10
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online