Čís. položky 191-024276/0002

Anonymer Künstler 1. Hälfte 20. Jhdt.

Mariensäule auf Oberzeiringer Dorfplatz, Aquarell auf Papier, Blattgröße 34 x 44 cm, verglast, gerahmt

Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher

11.03.2024 - 15:24

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43 316 82 94 80
Aukce: Šperky, umění a starožitnosti
Typ aukce: Online aukce
Datum: 11.03.2024 - 15:24
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online