Čís. položky 191-024440/0009

Künstler um 1900

Arbeit am Acker/ Südländische Küstenlandschaft, handsigniert M. v. Schindler, 1904/1911, 2 Aquarellarbeiten auf Papier, Bildausschnitte 24,5 x 17,5/ 28,5 x 21 cm, verglast, gerahmt

Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher

11.03.2024 - 15:25

Vyvolávací cena:

Künstler um 1900

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43 316 82 94 80
Aukce: Šperky, umění a starožitnosti
Typ aukce: Online aukce
Datum: 11.03.2024 - 15:25
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online