Čís. položky 191-024562/0001

Künstler 1. Viertel 20. Jhdt.

Bergbauernhof, handsigniert L. Brunegger, Öl auf Leinwand, 70,5 x 100,5 cm, brauner Profilholzrahmen, Leinwand verschmutzt, Rahmen bestoßen

Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher

11.03.2024 - 15:20

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Künstler 1. Viertel 20. Jhdt.

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43 316 82 94 80
Aukce: Šperky, umění a starožitnosti
Typ aukce: Online aukce
Datum: 11.03.2024 - 15:20
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online