Čís. položky 194-027713/0017

Künstler um 1900

Bauernhaus am Wasser, signiert: B. Neumüller, datiert: (19)03 (?), Öl auf Leinwand, ca. 47 x 49 cm, gerahmt

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

27.02.2024 - 15:11

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Künstler um 1900

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Typ aukce: Online aukce
Datum: 27.02.2024 - 15:11
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online