Čís. položky 194-027730/0001

Rudolf Merenyi *

(Nezsider/Neusiedl 1893-1957 Budapest) Weiblicher Akt, signiert: Merenyi R., Öl auf Leinwand, ca. 55,5 x 41 cm, gerahmt

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

27.02.2024 - 15:11

Vyvolávací cena:

Rudolf Merenyi *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Typ aukce: Online aukce
Datum: 27.02.2024 - 15:11
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online