Čís. položky 397-345583/0001

Altschliffdiamantring zus. ca. 0,30 ct

Gold 580, Saphir ca. 0,25 ct, RW 60, österr. Amtspunze 1872-1922, 5,5 gøx

Expert: Alexander Mauthner Alexander Mauthner
+43-2622-224 67

alexander.mauthner@dorotheum.at

06.03.2024 - 10:30

Vyvolávací cena:

+43-2622-224 67

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 17.00
josef.reindl@dorotheum.at

+43 2622 224 67 17
Aukce: Klenoty a Hodinky
Typ aukce: Online aukce
Datum: 06.03.2024 - 10:30
Místo konání aukce: Wiener Neustadt
Prohlídka: 14.02. - 6.03.2024