Čís. položky 195-041309/0001

Eva Mazzucco *

(Strobl 1925-2013 Salzburg) Tänzerin, monogrammiert und datiert unten rechts: EM (ligiert) 1997, Email auf metallplatte, ca. 35 x 25 x 1,5 cm

Expert: Anton Wilhelm Anton Wilhelm
+43-662-871671-48

07.03.2024 - 15:06

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Eva Mazzucco *

+43-662-871671-48

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Porcelán, sklo a sběratelské předměty
Typ aukce: Online aukce
Datum: 07.03.2024 - 15:06
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: Online