Carl Goebel
(Wien 1824-1899) Die Erfrischung am Berg, signiert C. Goebel, Mischtechnik auf Papier, stockfleckig, 46 x 33 cm, verglast, gerahmt,
26.02.2024 - 10:35
- Vyvolávací cena:
Carl Goebel
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 26.02.2024 - 10:35 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 360,- -
Vyvolávací cena: