Čís. položky 145-053335/0002

Altschliffbrillant Ring zus. ca. 0,90 ct

Gold Weißgold 585, 3,3 g, RW ca. 49/50, Etui, Ringschieneneinlageøg3

Expert: Alessandra Thornton Alessandra Thornton
+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

07.03.2024 - 15:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Klenoty
Typ aukce: Online aukce
Datum: 07.03.2024 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 15.02. - 06.03.2024