Čís. položky 310-393296/0001

Brillantsolitär

Damenring, Gold 585, Brillant, ca. 0,15 ct, RW 57, 2,4 g, Gebrauchsspurenøg2

Expert: Marion Lenz Marion Lenz
01/604 13 71

favoriten@dorotheum.at

29.02.2024 - 10:12

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Brillantsolitär

01/604 13 71

favoriten@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Klenoty a Hodinky
Typ aukce: Online aukce
Datum: 29.02.2024 - 10:12
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: Online