Čís. položky 138-080498/0016

Künstler 19. Jahrhundert

Weiher am Waldrand, Öl auf Papier auf Leinwand, 25 x 32 cm, beschädigt, gerahmt (Rahmen beschädigt), (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

05.03.2024 - 10:31

Vyvolávací cena:

Künstler 19. Jahrhundert

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Obrazy
Typ aukce: Online aukce
Datum: 05.03.2024 - 10:31
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online