Čís. položky 138-076778/0026

Theobald Michau

(Tournai 1676–1765 Antwerpen)
Gesellschaft bei der Rast vor einem Gasthof,
Öl auf Holz, 28 x 39 cm, gerahmt

Provenance: sale, Dorotheum, Vienna, 22 June 1976, lot 83

Expert: Dr. Alexander Strasoldo Dr. Alexander Strasoldo

oldmasters@dorotheum.com

05.03.2024 - 10:53

Vyvolávací cena:
EUR 4.000,-

Theobald Michau

(Tournai 1676–1765 Antwerpen)

oldmasters@dorotheum.com

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Obrazy
Typ aukce: Online aukce
Datum: 05.03.2024 - 10:53
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online