Čís. položky 193-017534/0015

Landkarte Kupferstich

Johann Baptist Homann (Oberkammlach 1664-1724 Nürnberg) Steiermark, Burgenland - Unterösterreich, teilcoloriert, Ausschnitt 48 x 57,5 cm, gerahmt, verglast, Mittelfalz, Rahmen mit Mängeln

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

06.03.2024 - 10:51

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Landkarte Kupferstich

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umělecké starožitnosti a šperky
Typ aukce: Online aukce
Datum: 06.03.2024 - 10:51
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: Online