Čís. položky 193-017504/0020

Guido Katol *

(Villach 1962 geb.; Schüler von Maria Lassnig) "Junge Frau mit Zigarette", signiert Katol, datiert 04, Pastellkreide, Aquarell auf Papier, 59 x 42 cm, ohne Rahmen

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

06.03.2024 - 10:57

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Guido Katol *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umělecké starožitnosti a šperky
Typ aukce: Online aukce
Datum: 06.03.2024 - 10:57
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: Online