Christian Gasser *
(Villach 1962 geb.) "Ohne Titel", Fotografie in Schwarz/Weiß, auf Karton fixiert, 11 x 10,5 cm, am Karton signiert Gasser, datiert 1985, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
06.03.2024 - 10:59
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Christian Gasser *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umělecké starožitnosti a šperky |
Datum: | 06.03.2024 - 10:59 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |