Čís. položky 193-017503/0008

Karl Brandstätter *

(Lautz bei Villach 1946 geb.) Radierung, signiert Brandstätter, schwer leserlich datiert, die Nr.42/200, 19 x 19 cm, gerahmt, verglast

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

06.03.2024 - 11:06

Vyvolávací cena:
EUR 80,-

Karl Brandstätter *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umělecké starožitnosti a šperky
Typ aukce: Online aukce
Datum: 06.03.2024 - 11:06
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: Online