Čís. položky 091-121621/0000

Hans Fink

(Österreich geb. 1873, tätig als Landschaftsmaler) "Die Oberhausalm in Deffregental" handsigniert H. Fink, Aquarell auf Papier, Bildausschnitt 18,5 x 24,5 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher

02.04.2024 - 15:20

Vyvolávací cena:
EUR 130,-

Hans Fink

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43 316 82 94 80
Aukce: Šperky, umění a starožitnosti
Typ aukce: Online aukce
Datum: 02.04.2024 - 15:20
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online