Čís. položky 191-024638/0008

Peter Stübinger *

(Arzberg 1911-1987 Anger, Studium a. d. Landeskunstsch. Graz u. der Akademie Wien) Blick ins Grazer Becken, handsigniert P. Stübinger, Aquarell auf Papier, Bildausschnitt 36 x 52,5 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher

02.04.2024 - 15:21

Vyvolávací cena:
EUR 360,-

Peter Stübinger *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43 316 82 94 80
Aukce: Šperky, umění a starožitnosti
Typ aukce: Online aukce
Datum: 02.04.2024 - 15:21
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online