Čís. položky 195-041169/0001

Paul Flora *

(Glurns 1922-2009 Innsbruck) Jonglierende Clowns, signiert unten rechts: Flora, Radierung auf Velin, Nr.71/360, Plattengröße ca. 20x 25,5 cm, Blattgröße ca. 39,5 x 53,5 cm, gerahmt

Expert: Anton Wilhelm Anton Wilhelm
+43-662-871671-48

21.03.2024 - 15:20

Dosažená cena: **
EUR 320,-
Vyvolávací cena:

Paul Flora *

+43-662-871671-48

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Obrázky a grafika ze všech období
Typ aukce: Online aukce
Datum: 21.03.2024 - 15:20
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: Online