Čís. položky 195-041163/0046

Rudolf Hradil *

(Salzburg 1925-2007 Wien) Salzburg von Mülln, signiert unten rechts: R. Hradil, federlithografie auf Tonplatte, Nr. 28/300, Bildausschnitt ca. 24 x 19 cm, Passepartout, beschädigter Rahmen

Expert: Anton Wilhelm Anton Wilhelm
+43-662-871671-48

21.03.2024 - 15:20

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:
EUR 130,-

Rudolf Hradil *

+43-662-871671-48

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Obrázky a grafika ze všech období
Typ aukce: Online aukce
Datum: 21.03.2024 - 15:20
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: Online