Čís. položky 195-042131/0001

Spartaco Lombardo *

(Luino/Lago Maggiore 1958 geb.) Boote am Schilfufer mit Seerosen, signiert (ligiert) unten links: SLombardo, rückseitig italienisch vom Künstler bezeichnet (betitelt), Öl auf Leinwand, ca. 80 x 69,5 cm, gerahmt

Expert: Anton Wilhelm Anton Wilhelm
+43-662-871671-48

21.03.2024 - 15:06

Dosažená cena: **
EUR 480,-
Vyvolávací cena:

Spartaco Lombardo *

+43-662-871671-48

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Obrázky a grafika ze všech období
Typ aukce: Online aukce
Datum: 21.03.2024 - 15:06
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: Online