Čís. položky 110-024459/0001

Oskar Matulla *

(Wien 1900-1983), "Haus im Wald", monorgrammiert u. datiert "OM 1977", Pastellzeichnung auf Papier, ca. 40 x 50 cm, verglast, gerahmt

11.03.2024 - 10:14

Vyvolávací cena:
EUR 360,-

Oskar Matulla *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění, starožitnosti, nábytek a technika
Typ aukce: Online aukce
Datum: 11.03.2024 - 10:14
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: Online