Hans Enzinger *
(Krummnußbaum 1889-1972 Baden), Bei der Heuernte, signiert "H. Enzinger, Öl auf Karton, ca. 9 x 11,5 cm, verglast gerahmt
11.03.2024 - 10:23
- Vyvolávací cena:
Hans Enzinger *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 11.03.2024 - 10:23 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 220,- -
Vyvolávací cena:
EUR 220,- -
Vyvolávací cena: