Čís. položky 52

Anna Selbdritt,

alpenländisch 17. Jh., Lindenholz vollrund geschnitzt, polychrom gefasst, Höhe 56 cm, (MC)

Expert: Christine Masser Christine Masser
+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

13.03.2024 - 14:26

Vyvolávací cena:
EUR 2.000,-

Anna Selbdritt,

+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Starožitnosti, lidové umění, skulptura a fajáns
Typ aukce: Online aukce
Datum: 13.03.2024 - 14:26
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 05.03. - 13.03.2024