Brillantohrsteckclipse zus. ca. 1,45 ct
Gold 750, Maße ca, 21 x 11 mm, 13,2 gøG13, unbedeutende Gebrauchsspuren
08.04.2024 - 15:07
- Vyvolávací cena:
EUR 1.500,-
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Šperky, umění a starožitnosti |
Datum: | 08.04.2024 - 15:07 |
Místo konání aukce: | Graz |