Brillantsolitär 0,95 ct
Weißgold 585, rhodiniert, Vierfachkrappe, RW 52+, 4,5 g, übliche GebrauchsspurenøG4
08.04.2024 - 15:05
- Vyvolávací cena:
EUR 1.500,-
Brillantsolitär 0,95 ct
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Šperky, umění a starožitnosti |
Datum: | 08.04.2024 - 15:05 |
Místo konání aukce: | Graz |