Hannes Scheucher *
(Raning, Gnas, Steiermark, 1939-2022 Wien), zugeschrieben, betitelt "Schallaburg", Bezeichnet und datiert "Sch 1979", Aquarell, ca. 14 x 16,5 cm, verglast, gerahmt
08.04.2024 - 10:25
- Vyvolávací cena:
Hannes Scheucher *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 08.04.2024 - 10:25 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 1.000,- -
Vyvolávací cena:
EUR 190,- -
Vyvolávací cena:
EUR 70,-