Čís. položky 138-081013/0001

Künstler 19. Jhdt.

Madonna, Öl auf Leinwand, 61 x 48 cm, Kraklees, Ochsenaugenrahmen, (Wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

25.04.2024 - 15:05

Cena:
EUR 550,-

Künstler 19. Jhdt.

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Bilder
Typ aukce: Okamžitý nákup
Online do: 25.04.2024 - 15:05
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum