Čís. položky 195-041599/0004

Omer Berber *

(Banja Luka/Bosnien 1948 geb.) Mädchen mit Schleier, mehrfach signiert und einmal datiert am unteren Rand: Omer Berber 1988/9, Farbkreide/Mischtechnik mit Blattgold auf Papier, ca. 70 x 50 cm, gerahmt

Expert: Anton Wilhelm Anton Wilhelm
+43-662-871671-48

24.04.2024 - 11:39

Vyvolávací cena:

Omer Berber *

+43-662-871671-48

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Obrázky a grafika ze všech období
Typ aukce: Online aukce
Datum: 24.04.2024 - 11:39
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: Online