Čís. položky 095-066616/0000

Leszek Piasecki *

(Lemberg 1928-1990) Winterliche Pferdeschlittenfahrt, signiert unten rechts: Leszek Piasecki, Öl auf Sperrholz, ca. 30 x 40 cm, gerahmt

Expert: Anton Wilhelm Anton Wilhelm
+43-662-871671-48

24.04.2024 - 11:05

Dosažená cena: **
EUR 320,-
Vyvolávací cena:

Leszek Piasecki *

+43-662-871671-48

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Obrázky a grafika ze všech období
Typ aukce: Online aukce
Datum: 24.04.2024 - 11:05
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: Online