Rudolf Vodicka
Wien 1879-1924 "Landschaft", Gouache, ca. 14 x 20 cm, rechts unten signiert, R. Vodicka, verglast, gerahmt, Rahmen beschädigt
Expert: Günter Klaps
Günter Klaps
+43-2742-353 425
guenter.klaps@dorotheum.at
24.04.2024 - 15:24
- Vyvolávací cena:
Rudolf Vodicka
Expert: Günter Klaps
Günter Klaps
+43-2742-353 425
guenter.klaps@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 16.00
st.poelten@dorotheum.at +43 2742 35 34 25 |
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 24.04.2024 - 15:24 |
Místo konání aukce: | St. Pölten |