Čís. položky 158 -

Karl Korab *

(Falkenstein 1937 geb.) Mond über den Scheunen, 2016, signiert: Korab, rückseitig Klebeetikett des Künstlers mit Titel und Datierung, Gouache-Mischtechnik mit Collage auf Papier, Passepartout-Ausschnitt ca. 34 x 36 cm, verglast, gerahmt (SLS) Ruf 2.400

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

07.05.2024 - 15:17

Dosažená cena: **
EUR 3.390,-
Odhadní cena:
EUR 2.400,- do EUR 3.000,-
Vyvolávací cena:
EUR 2.400,-

Karl Korab *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Jarní aukce
Typ aukce: Online aukce
Datum: 07.05.2024 - 15:17
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 25.04. bis 07.05.2022

** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)