Čís. položky 197 -

Demeter Koko

(Linz 1891-1929) Ochsengespann, signiert: Demeter Koko, Öl auf festem Karton, ca. 48,5 x 69 cm, gerahmt (SLS) Ruf 4.000

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

07.05.2024 - 15:36

Odhadní cena:
EUR 4.000,- do EUR 5.000,-
Vyvolávací cena:
EUR 4.000,-

Demeter Koko

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Jarní aukce
Typ aukce: Online aukce
Datum: 07.05.2024 - 15:36
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 25.04. bis 07.05.2022