Čís. položky 227

Ludwig Heinrich Jungnickel *

(Wunsiedel 1881-1965 Wien) Opatija, signiert: L. H. Jungnickel, rückseitig betitelt, Öl auf Karton, ca. 40 x 61 cm, gerahmt (SLS) Ruf 3.400

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

07.05.2024 - 15:51

Dosažená cena: **
EUR 4.420,-
Odhadní cena:
EUR 3.500,- do EUR 5.000,-
Vyvolávací cena:
EUR 3.400,-

Ludwig Heinrich Jungnickel *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Jarní aukce
Typ aukce: Online aukce
Datum: 07.05.2024 - 15:51
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 25.04. bis 07.05.2022