Franz Xaver von Pausinger
(Salzburg 1839-1915) Hirschkopf, monogrammiert: F v P., Öl auf Karton, ca. 40,5 x 33 cm, gerahmt (SLS) Ruf 1.200
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
07.05.2024 - 16:01
EUR 1.400,- do EUR 1.800,-
- Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-
Franz Xaver von Pausinger
Aukce: | Jarní aukce |
Datum: | 07.05.2024 - 16:01 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 25.04. bis 07.05.2022 |
Všeobecné informace
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 3.000,- do EUR 3.500,- -
Odhadní cena:
EUR 2.600,- do EUR 3.400,- -
Odhadní cena:
EUR 3.000,- do EUR 3.500,-