Čís. položky 301-484092/0001

Brillantsolitär ca. 0,50 ct

Weißgold 750, RW 57, 6 g, Ringweitenänderung tlw. in Weißgold 585, Tragespurenøg6

22.04.2024 - 10:05

Vyvolávací cena:
EUR 750,-

Brillantsolitär ca. 0,50 ct

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 17.00
josef.reindl@dorotheum.at

+43 2622 224 67 17
Aukce: Šperky a hodinky
Typ aukce: Online aukce
Datum: 22.04.2024 - 10:05
Místo konání aukce: Wiener Neustadt
Prohlídka: Online