Čís. položky 191-024621/0015

Altschliffdiamant-Ohrgehänge

Gold 580, österr. Amtspunze Fuchskopf 1872 - 1922, Diamanten zus. ca. 0,30 ct, 1,8 g, Fassungen kontrollbedürftig øG2

Expert: Barbara Schaumberger Barbara Schaumberger
0316 / 82 94 80

barbara.schaumberger@dorotheum.at

06.05.2024 - 15:07

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Altschliffdiamant-Ohrgehänge

0316 / 82 94 80

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43 316 82 94 80
Aukce: Klenoty a Hodinky
Typ aukce: Online aukce
Datum: 06.05.2024 - 15:07
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online