Künsterl 2. Hälfte 20. Jh.
, "Am Hof" in Wien, undeutlich signiert, Aquarell auf Papier, Bildausschnitt ca. 31,5 x 47 cm, Passepartout, verglast, gerahmt
22.04.2024 - 10:34
- Vyvolávací cena:
Künsterl 2. Hälfte 20. Jh.
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 22.04.2024 - 10:34 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |