Čís. položky 195-042151/0003

Jesus-Monogramm um 1900

Monogramm IHS mit Herz Jesu, Holz, im Relief beschnitzt, vergoldet und versilbert, monochromer Wolkenkranz, Durchmesser ca. 39 cm, Fassungsfehlstellen

Expert: Rafael Speyer, BA Rafael Speyer, BA

rafael.speyer@dorotheum.at

08.05.2024 - 15:14

Dosažená cena: **
EUR 320,-
Vyvolávací cena:

Jesus-Monogramm um 1900

rafael.speyer@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Porcelán, sklo a sběratelské předměty
Typ aukce: Online aukce
Datum: 08.05.2024 - 15:14
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: Online