Čís. položky 193-017568/0039

Marianne Maillot de la Treille

(Budapest 1921-1977 Villach) "Seelandschaft", signiert Maillot, datiert 1962, Öl auf Leinwand, 60 x 70 cm, gerahmt, partiell mit Mängeln

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

08.05.2024 - 10:41

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umělecké starožitnosti a šperky
Typ aukce: Online aukce
Datum: 08.05.2024 - 10:41
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: Online