Čís. položky 193-017578/0011

Werner Tatschl *

(Klagenfurt 1940-1993) "Häuser", monogrammiert WT, Mischtechnik auf Platte, revers betitelt Erinnerung an Florenz, Ausschnitt 53,5 x 73,5 cm, gerahmt, partiell mit Mängeln

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

08.05.2024 - 10:54

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Werner Tatschl *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umělecké starožitnosti a šperky
Typ aukce: Online aukce
Datum: 08.05.2024 - 10:54
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: Online