Kurt Schmidt
(Klagenfurt 1917-1985) "Paris", signiert Kurt Schmidt, Öl auf Platte, 90 x 90 cm, gerahmt, partiell mit Mängeln
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
08.05.2024 - 10:55
- Vyvolávací cena:
Kurt Schmidt
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umělecké starožitnosti a šperky |
Datum: | 08.05.2024 - 10:55 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Všeobecné informace