Österreichischer Künstler
(um 1900/20) Landidylle, handsigniert H. Schmidt, Öl auf Jute, 49 x 62 cm, bronzefarbiger Profilholzrahmen, Altersspuren
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
27.05.2024 - 15:20
- Vyvolávací cena:
EUR 360,-
Österreichischer Künstler
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Šperky, umění a starožitnosti |
Datum: | 27.05.2024 - 15:20 |
Místo konání aukce: | Graz |