Čís. položky 138-077589/0001

Künstler um 1890

Bildnis einer Dame mit Rüschenhaube, signiert, datiert cop. J. Bogdanovitch (18)91, Öl auf Leinwand, 80 x 64 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

29.05.2024 - 15:01

Cena:
EUR 830,-

Künstler um 1890

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Bilder
Typ aukce: Okamžitý nákup
Online do: 29.05.2024 - 15:01
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum