Čís. položky 138-082769/0003

Franz Wlcek *

(Ybbs 1911-1999) Im Burggarten, signiert F. Wlcek, monogrammiert FW, Mischtechnik auf Papier auf Karton, 86 x 61 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

29.05.2024 - 15:05

Cena:
EUR 2.760,-

Franz Wlcek *

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Bilder
Typ aukce: Okamžitý nákup
Online do: 29.05.2024 - 15:05
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum