Čís. položky 195-042058/0002

Anton Faistauer

(St. Martin/Lofer 1887-1930 Wien) Bildnis des Kunshistorikers Dr. Josef Mühlmann, signiert mit Bleistift unten rechts: Anton Faistauer, Lithografie in Braun, Bildausschnitt ca. 39,5 x 26 cm, Passepartout, Metallwechselrahmen leicht beschädigt

Expert: Anton Wilhelm Anton Wilhelm
+43-662-871671-48

24.05.2024 - 11:25

Vyvolávací cena:
EUR 360,-

Anton Faistauer

+43-662-871671-48

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Obrázky a grafika ze všech období
Typ aukce: Online aukce
Datum: 24.05.2024 - 11:25
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: Online