Čís. položky 091-121798/0000

Wladimir Zagorodnikow

(Kursk 1896-1984 Graz, Ausbildung a. d. Academie Julian, sowie Vassiliy Iwanoff/Paris) Ohne Titel, handsigniert, datiert W. Zagorodnikow 1968, Mischtechnik auf Papier, Bildausschnitt 55 x 38 cm, Passepartout, verglast, gerahmt, Glas ausgebrochen

Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher

03.06.2024 - 15:21

Vyvolávací cena:

Wladimir Zagorodnikow

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43 316 82 94 80
Aukce: Šperky, umění a starožitnosti
Typ aukce: Online aukce
Datum: 03.06.2024 - 15:21
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online