Čís. položky 334

** - Österreich postfrische Sammlung 1945-75 mit Rennerblock,

Renner geschnitten, Wiener Provisorien (Attest Kovar), Grazer kpl. (5RM fett sign. Weihs) - in Leuchtturm-Album

27.05.2024 - 14:51

Dosažená cena: **
EUR 650,-
Vyvolávací cena:
EUR 650,-

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00
stamps@dorotheum.at

+43 1 515 60 295
Aukce: Známky a pohlednice
Typ aukce: Online aukce
Datum: 27.05.2024 - 14:51
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 13.05. - 27.05.2024