Čís. položky 194-027743/0134

Puco Pintaric *

(Kroatien 1927-2017) Oma auf dem Feld, signiert, rückseitig betitelt, Öl auf Platte, ca. 15 x 10 cm, gerahmt

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

28.05.2024 - 15:13

Dosažená cena: **
EUR 80,-
Vyvolávací cena:
EUR 80,-

Puco Pintaric *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Typ aukce: Online aukce
Datum: 28.05.2024 - 15:13
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online